8 черв. 2022 р.

У розвиток започаткованої минулого року співпраці Дніпровського гуманітарного університету з локальним осередком Європейської асоціації студентів-правників у Дніпрі (ELSA Dnipro) 07 червня 2022 року студенти Університету взяли участь у загальних зборах осередку.

За результатами плідної взаємодії в рамках вебінару та конкурсу есе «Приватність в епоху цифрових технологій», а також нещодавно реалізованої Всеукраїнської правничої школи з міжнародного гуманітарного права до лав ELSA Dnipro приєднались здобувачі освіти ІІІ курсу спеціальності «Право» - Інна ПАНАСЕНКО та Вадим ЛИХОЛАТ.

Загальні збори відкрила очільниця локального осередку ELSA Dnipro Орина КОВІНЕНКО, яка привітала активних членів студентської правничої спільноти та підбила підсумки навчального року. Зі словами вдячності за результативне співробітництво та побажаннями подальших звершень до учасників загальних зборів звернувся старший викладач кафедри права ДГУ Дмитро ТРЕСКІН. По завершенні вступної частини майбутні правники взялись до обговорення результатів річної діяльності та напрацювання ідей майбутніх проєктів.

Дніпровський гуманітарний університет висловлює вдячність і бажає успіхів команді локального осередку ELSA Dnipro у подальшій роботі!