• Приєднуйся:
  •  

Практичне навчання студентів – одна з форм проведення практичної підготовки, що є обов’язковою компонентною освітньо-професійної програми для підготовки здобувачів вищої освіти та передбачає набуття практичних навичок роботи за спеціальністю підготовки.

Проходження навчальної практики надасть можливість студентам опанувати фаховими компетентностями відповідно до міжнародних стандартів; закріпити знання та відпрацювати навички, отримані під час навчання в університеті; навчитися працювати в багатонаціональних командах та з клієнтами з різних куточків світу; оволодіти базовими знаннями з мови країни, де студент проходить практику. Крім того, це можливість побачити обрану країну, отримати нові знайомства та ділові контакти.

За результатами навчальної практики кожен студент отримує сертифікат.

Більшість наших студентів та випускників почали свою професійну ще під час навчання. Якщо ти хочеш бути впевненим у тому, що навчання підготує тебе до отримання омріяної роботи, хочеш проходити навчальну практику в компанії, де тебе будуть сприймати як важливого члена команди, і ти зможеш працювати з реальними клієнтами – відділ організації наукової роботи, міжнародних зв’язків та академічної мобільності університету допоможе тебе знайти місце для проходження навчальної практики у найкращих компаніях зарубіжних країн, завдяки чому ти отримаєш професійний досвід вже під час навчання, а також заробітну плату на власні витрати.


Країна, спеціальність
Болгарія
242 Туризм
241 Готельно-ресторанна справа
Відео

Італія
242 Туризм
241 Готельно-ресторанна справа

Турція
242 Туризм
241 Готельно-ресторанна справа

Телефон для довідок:

  • 0677100758 – помічник ректора Лісний Дмитро Вячеславович;
  • 0666330570 – фахівець з міжнародних зв’язків відділу організації наукової роботи, міжнародних зв’язків та академічної мобільності Мірошник Андрій Дмитрович.