• Приєднуйся:
  •  

ЛАБОРАТОРІЯ З ОРГАНІЗАЦІЇ ГОТЕЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

Знання особливостей та тонкощів організації готельного господарства не можливо отримати теоретично, поза стійкою рецепції готелю, готельного номеру та інших приміщень та служб готелю. Саме аби студенти мали можливість отримати навички організації служби номерного фонду готелю та побачити на власні очі тонкощі роботи покоївки та працівників служби номерного фонду і було створено навчальну лабораторію з організації готельного господарства.

Основними завданнями лабораторії є:

  • проведення практичних занять з фахових дисциплін «Організація готельного господарства», «Управління якістю продукції та послуг в готельно-ресторанному бізнесі», «Мікробіологія, гігієна і санітарія в галузі», «Проєктування об'єктів готельно-ресторанного господарства», «Дизайн» тощо.
  • проведення ознайомчої практики;
  • сприяння професійному становленню студентів та отримання ними спеціальних (фахових) компетентностей з основ діяльності готелів та готельних комплексів;
  • формування у студентів практичних навичок ділового спілкування за етичними нормами сучасного суспільства, а також формування етичної поведінки у сфері бізнесу та у побуті;
  • вивчення новітніх та інноваційних технологій обслуговування під час практичного навчання.

Навчальна лабораторія являє собою готельний номер, який обладнаний двома ліжками, меблями для речей: шафа, комод, тумбочка, а також меблями для відпочинку: диван, крісла, письмовий стіл. У лабораторії наявна вся необхідна постільна білизна та текстильні вироби.

Під час проведення практичних та лабораторних занять студенти отримують навички добору обладнання та меблі для використання в закладах готельного господарства, отримують вміння поєднувати меблі, освітлення, білизну і посуд, підбирати та презентувати сучасне дизайнерське оформлення номерів готелів, а також відповідно до етикету оформлювати приміщення загального використання.

Сьогодні випускова кафедра, Гарант освітньо-професійної програми «Готельно-ресторанна справа» та завідувач навчальної лабораторії активно співпрацюють з закладами гостинності та формують власні відеотеку та базу навчально-методичних матеріалів з питань організації готельного обслуговування, приймання та обслуговування споживачів готельних послуг на робочих місцях покоївки, санітарно-гігієнічних вимог до прибирання готельних номерів.


КЕРІВНИЦТВО ЛАБОРАТОРІЇ

Завідувач лабораторії: Методист навчально-методичного відділу, випускниця освітньо-професійної програми «Готельно-ресторанна справа» Катерина БОНДАРЕНКО.


Положення про навчальну лабораторію
Паспорт навчальної лабораторії

ВІДЕОТЕКА ЛАБОРАТОРІЇ