
Шановні колеги, викладачі, студенти та друзі нашого університету!
Щиро вітаю вас із прийдешнім Новим 2026 роком!
Рік, що минає, був для всіх нас роком випробувань, спільної праці, нових ідей і важливих досягнень. Ми зростали, долали труднощі, підтримували одне одного й довели, що сила нашої університетської спільноти – у єдності, взаємоповазі та віри в майбутнє. Ми гідно подолали виклики, зберегли оптимізм, взаємну підтримку та віру в нашу спільну справу.
Наш університет упевнено рухається вперед, розвиває освітній процес, розширює наукову діяльність, зміцнює партнерства в Україні та за її межами. Але найцінніше – це люди, які творять його сьогодення й майбутнє: наші викладачі, студенти, співробітники, випускники.
Нехай новий 2026 рік принесе мир, добробут, стабільність і гармонію, затишок і злагоду у ваші родини, натхнення та віру у власні сили.
Бажаю кожному міцного здоров’я, натхнення, щирих посмішок, здійснення мрій і впевненості у завтрашньому дні. Хай у ваших домівках панують тепло, любов і віра в переможне українське майбутнє.
Нехай цей рік стане часом нових звершень, творчих відкриттів і яскравих подій у житті нашого університету!
З найкращими побажаннями –
Олег Кириченко,
ректор Дніпровського гуманітарного університету