ДНІПРОВСЬКИЙ ГУМАНІТАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Приймальна комісія: +38(067) 637-58-15

     Приєднуйся:                 
  • Приєднуйся:
  •  
9 груд. 2025 р.

Команда Дніпровського гуманітарного університету бере участь у Другому Дебатному турнірі ім. Василя Овсієнка для студентів юридичних клінік у складі здобувачів Лідії Тьошиної (ЮЗ-24), Андрія Шевченка (Ю-24) та старшої викладачки кафедри права Альони Білої.

Турнір відбувається 8-10 грудня 2025 року в м. Київ та проходитиме у форматі Британського парламентського дебату.

Цьогорічна тема – «Права людини в умовах євроінтеграції України».

Перед змаганнями учасники проходять курс тренінгів, щоб краще опанувати формат і підготуватися до дебатів. Участь у таких студентських активностях для майбутніх юристів є чудовою можливістю вдосконалити навички публічних виступів, критичного мислення та правової аргументації.

Бажаємо нашій команді вдалих виступів, сильних аргументів та яскравого представлення університету!