ДНІПРОВСЬКИЙ ГУМАНІТАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Приймальна комісія: +38(067) 637-58-15

     Приєднуйся:                 
  • Приєднуйся:
  •  
10 квіт. 2025 р.

Сьогодні для студентів, які опановують освітньо-професійну програму «Готельно-ресторанна справа», відбулася гостьова лекція "Здорове харчування та продовольча безпека: інституційні основи та імплементація міжнародних стандартів" від нашого стейкхолдера, директора рекреаційного підприємства «Червоний Маяк» пана Анатолія Гессена.

Під час лекції були висвітлені питання, що пов’язані з взаємозв’язком глобальної інституалізації та забезпеченням продовольчої безпеки, було висвітлено принципову зміну державної політики щодо пріоритетів забезпечення продовольчої безпеки та зернової торгівлі в країнах базування провідних гравців світового зернового сектора.

В межах лекції пан Анатолій  охарактеризував тенденції, що набули стійкого характеру та викликали кризовий стан продовольчої безпеки. Детально лектор зупинився на застосуванні міжнародних стандартів безпеки харчових продуктів, або їх окремих положень, як окремого інституту регулювання. Доповідачем було обґрунтовано серйозність можливих наслідків світової продовольчої кризи у майбутньому та визначено основні заходи забезпечення продовольчої безпеки в Україні.

Підсумовуючи лекцію, пан Анатолій зауважив, що сьогодні великого значення для розвитку сектору харчування в індустрії гостинності набувають:

  • гармонізація національних стандартів харчових продуктів з міжнародними як пріоритетний напрям діяльності органів влади в Україні,
  • застосування передових технологій для одержання якісної та безпечної харчової продукції,
  • розвиток фермерських господарств, дбайливе збирання, збереження та переробка врожаю,
  • використання нових форм маркетингу,
  • перехід до нових методів управління в сфері продовольчого забезпечення.

Лекція супроводжувалася цікавою, змістовною презентацією з багатим статистичним матеріалом та графічним відображенням концептуальних питань продовольчої безпеки та імплементації стандартів харчування. 

Кафедра туристичного та готельно-ресторанного бізнесу та всі присутні на лекції студенти висловлюють щирі слова вдячності пану Анатолію за цікаву і змістовну лекцію!