Іван Щериля, здобувач групи Ю-22 освітньо-професійної програми "Право", гідно представив університет на всеукраїнських змаганнях з бойового самбо, які відбулися у місті Київ.
За результатами виступів Іван продемонстрував високий рівень підготовки та здобув призові місця одразу у двох розділах:
Особливою гордістю є те, що за підсумками змагань виконав норматив Майстра спорту України з бойового самбо, що є вагомим досягненням та свідченням наполегливості, професійної підготовки та сили характеру.
Щиро вітаємо Івана з блискучими результатами та бажаємо подальших перемог, нових спортивних звершень і успішного підкорення нових вершин!
Пишаємося досягненнями наших здобувачів!