25 вересня на кафедрі туристичного та готельно-ресторанного бізнесу відбулося засідання студентського наукового гуртка «Сузір’я гостинності».
Відкрив засідання гуртка д.е.н., професор, завідувач кафедри туристичного та готельно-ресторанного бізнесу пан Ігор Сазонець. У своєму виступі він наголосив на формуванні сучасної культури здоров’я та розвитку курортної індустрії, розвитку медичного туризму як основи курортної справи, важливості підготовки кваліфікованих кадрів для санаторно-курортних підприємств в умовах воєнного стану, підкреслив соціальний характер санаторно-курортної справи та наголосив на великому рекреаційному потенціалі регіонів України.
Засідання наукового гуртка проводила викладач кафедри пані Юлія Лучанська. Слід зазначити, що уперше за час існування студентського наукового гуртка на його засідання було запрошено з виступом студента з іншого університету. Студент магістратури за спеціальністю «Туризм і рекреація» Національного університету водного господарства та природокористування (м. Рівне) Роман Болотюк виступив з доповіддю «Світові тенденції оздоровчого туризму та їх відображення в діяльності санаторію «Червона калина». Ця доповідь відкрила наукове зібрання. Також на засіданні виступили:
Особливу зацікавленість у присутніх викликала доповідь студентки групи ГР-24 Рогаченко Анни «Харчування в санаторно-курортних закладах: індивідуалізація раціону з урахуванням алергій, дієтичних та релігійних вимог». Студентці були задані питання, що стосувалися переваг та недоліків вегетаріанського харчування, особистих вподобань студентки відносно різних видів меню, специфіки організації харчування в санаторіях.
Наприкінці засідання слово було надано представниці Національного університету водного господарства та природокористування старшому викладачу пані Маргариті Яковишиній. Пані Маргарита подякувала за запрошення до участі у засіданні наукового гуртка, побажала студентам нових творчих успіхів та висловила надію на продовження співробітництва у цьому форматі.