ДНІПРОВСЬКИЙ ГУМАНІТАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Приймальна комісія: +38(067) 637-58-15

     Приєднуйся:                 
  • Приєднуйся:
  •  
26 лист. 2024 р.

У рамках Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства» студентська рада нашого університету організувала тренінг на тему «Психічне здоров'я молоді».

Тренеркою була пані Ольга  Бульдович, випускниця Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара освітньої програми «Вікова та педагогічна психологія», яка пройшла навчальний ретрит з ментального здоров’я за підтримки UNICEF. Програма ЮНІСЕФ Україна реалізується ГО «Заходи» у партнерстві з БО «БФ «РАЙЗ ОФ ЮКРЕЙН» за інформаційної підтримки Донецької ОДА та за фінансової підтримки уряду Німеччини.

Учасники тренінгу обговорювали важливі аспекти, які стосуються як психологічного благополуччя, так і навичок ненасильницької взаємодії. Пані Ольга запропонувала учасникам тренінгу дуже цікаві теми для обговорення:

  • емоційне вигорання: що це таке, ознаки, засоби профілактики;
  • емоційний інтелект;
  • навички ненасильницького спілкування: ефективні підходи до вирішення конфліктів;
  • основи сексуального виховання для молодих батьків;
  • профілактика та протидія гендерно зумовленого насильства.

Студентство університету під час тренінгу об'єдналися для опрацювання важливих питань сьогодення, поділилися власними ідеями та отримали цінний досвід командної роботи.

Кожен учасник отримав сертифікат за успішне проходження тренінгу та нові знання, які сприятимуть їхньому особистісному та професійному розвитку.

Разом ми будуємо свідомість та турботливе суспільство!