16 листопада, напередодні Міжнародного дня студента, голова студентської ради нашого університету Анастасія Козачок взяла участь в урочистому заході за участі Президента України Володимира Зеленського.
Подія об’єднала представників понад 200 закладів вищої освіти з усієї країни, ставши платформою для обговорення важливих питань розвитку студентства та освіти.
Ця зустріч підкреслила важливість ролі молоді у формуванні майбутнього України. Президент висловив підтримку студентській спільноті та подякував за їхню активну громадянську позицію, ініціативність і внесок у розбудову нашої держави. Саме за студентством – майбутнє нашої країни!
Пишаємось, що наш університет був представлений серед найактивніших лідерів студентського руху!