ДНІПРОВСЬКИЙ ГУМАНІТАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Приймальна комісія: +38(067) 637-58-15

     Приєднуйся:                 
  • Приєднуйся:
  •  
5 лист. 2024 р.

Ми продовжуємо розповідь про перебіг всіх етапів цієї захоплюючої студентської активності.

Сьогодні відбувся п’ятий етап боротьби дніпровських ВИШів у спортивно-інтелектуальному турнірі «Битва за ВИШ». Цей етап турніру був присвячений наданню першої домедичної допомоги.

За наш університет виступала команда з представників денної та заочної форм навчання. Серед учасників дві тендітні дівчини – пані Ярослава та пані Ксенія, а також пан Сергій, який навчається на заочній формі.

За задумом організаторів турніру цей етап складався з трьох частин, перша – теорія впродовж 15 хвилин. Відразу за допомогою ігрової навчальної платформи Kahoot! були перевірені знання, що засвоєні на попередньому етапі. І третій етап був проведений у вигляді індивідуального практичного іспиту.

Спочатку команди прослухали лекцію, яка включала в себе основи тактичної медицини, основи психологічної підтримки під час надання домедичної допомоги. За результатами прослуховування лекції учасники команд пройшли тестування в Kahoot!

Практичний блок передбачав виконання вправ з надання домедичної допомоги. Капітан команди обирав одну з трьох карток, в якій було викладено завдання, а команда мала виконати його в найкоротший термін. За цей вид завдання наша команда отримала 19 з 20 можливих балів.

Після завершення цього етапу турніру учасниці поділилися враженнями:

  • Умови для гравців були створені неймовірні! Дякую всім за цей прекрасний день, бо було дуже цікаво та корисно! В нас була найкраща команда! Дуже корисні знання та так потрібні сьогодні кожному з нас навички, бережіть себе, - розповідає пані Ярослава.
  • Неймовірний досвід надання першої медичної допомоги! Ми впоралися, не розгубилися, бо добре засвоїли той матеріал, що доступно та цікаво був наданий! Нам сьогодні, на жаль дуже не вистачає таких заходів, бо все, що ми тут почули дуже корисно і буде в нагоді кожному, хто був з нами сьогодні на заході. Загальний результат етапу буде лише завтра. Сьогодні завдяки нашому капітану, пану Сергію, в практичній вправі ми показали дуже високий результат, – додає пані Ксенія, учасниця команди.

За підсумками 5 етапів турніру Університет знаходиться на другому місці в турнірній таблиці!

Наступний етап «Стрільба в тирі» відбудеться вже у четвер, 7 листопада. Стрільба з пневматичної зброї стане справжнім випробуванням для учасників.

Університет представлятиме команда, у складі якої представники і денної і заочної форм навчання – Гетьман Дар'я, Ткаченко Альбіна та Владислав Тихий.

Побажаємо нашій команді впевненості у власних силах! Далі буде!