Ми продовжуємо розповідь про перебіг всіх етапів цієї захоплюючої студентської активності, бо кожного нового етапу конкуренція команд дніпровських ВИШів загострюється.
У п’ятницю 1 листопада відбувся четвертий етап турніру – битва представників команд у стрілецькій командній грі з використанням пневматичного маркеру – пейнтболі.
ДГУ сьогодні представляли ГОЛИШКО Олександр – капітан, КРАВЧЕНКО Микола, ДЕМЯНЧУК Юлія, ІВАНІШКО Дмитро та МАКАРЕНКО Артем.
У цьому етапи участь приймали 15 команд. Кожна команда зіграла по 8 раундів, кожний з яких тривав 3,5 хвилини. Гравцю видавали на раунд 25 кульок. У разі перемоги команді нараховувалися 3 бали, нічия коштувала командам 1 бал, ну а програш – 0 балів.
Наша команда була неймовірною, кожний намагався докласти максимум зусиль для перемоги. Після кожного раунду обговорювали тактику взаємодії кожного члена команди і, врешті решт, команда пройшла цей етап, показала достойний результат та отримала неймовірні враження. Результати етапу оголосять вже завтра, а поки учасники діляться враженнями:
Наступний етап «Надання першої домедичної допомоги» відбудеться вже 5 листопада.
Університет представлятиме команда з 3 гравців – пані Ярослава БІЛА (група Ю-24), пані Ксенія Тостановська (група П-21) та представник заочної форми здобуття освіти (група ЮЗ-23).
Побажаємо всім учасникам команди ДГУ впевненості у власних силах!
Далі буде!