ДНІПРОВСЬКИЙ ГУМАНІТАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Приймальна комісія: +38(067) 637-58-15

     Приєднуйся:                 
  • Приєднуйся:
  •  
31 жовт. 2024 р.

Сьогодні відбулося чергове засідання Вченої ради університету.

Відкрила засідання перший проректор Університету пані Тетяна АЛФЬОРОВА, яка привітала усіх присутніх та повідомила: «Міністерством освіти і науки України за ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки України оголошено подяки співробітникам нашого Університету.

Серед нагороджених завідувачка кафедри туристичного та готельно-ресторанного бізнесу, кандидат економічних наук, доцент пані Тетяна ТЕСЛЕНКО та старший викладач кафедри психології пані Марина ВАРАКУТА.

За сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання студентської молоді Грамотами Департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації нагороджені:

  • пані Олена ДУДНИК, доцент кафедри міжкультурної комунікації та соціально-гуманітарних дисциплін,
  • пан Віктор РОДИНСЬКИЙ старший викладач кафедри туристичного та готельно-ресторанного бізнесу,
  • пані Юлія ЛУЧАНСЬКА викладач кафедри туристичного та готельно-ресторанного бізнесу.

Грамотами Департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації були нагороджені також співробітники навчально методичного відділу методисти пані Євгенія ХАНІНА та Катерина ТИХА за високий професіоналізм та сумлінне виконання службових обов’язків.

Пані Тетяна вручила Подяки та Грамоти і привітала нагороджених з відзнакою, побажала їм невпинного руху вперед, натхнення та нових звершень у підготовці висококваліфікованих фахівців на благо Університету,  національної освіти та науки.

Одним з головних питань на порядку денному був розгляд результатів рейтингового оцінювання досягнень викладачів Університету за підсумками 2023-2024 року та рекомендації щодо кандидатур на звання «Найкращий викладач року»За підсумками розгляду питання було прийнято рішення про присвоєння звання – САЗОНЦЮ Ігорю Леонідовичу, ЛИСЕНКО Олені Вікторівні та ЯКОВЛЕВІЙ-МЕЛЬНИК Наталії Георгіївні.

Найкращою кафедрою 2024 року визнано кафедру туристичного та готельно-ресторанного бізнесу, а звання «Завідувач 2024 року» присвоїти ПРІСНЯКОВІЙ Людмилі Макарівні.

Окрім цього Вченою радою було розглянуті питання щодо готовності до акредитаційної експертизи освітніх програм «Готельно-ресторанна справа» та «Психологія», стан, проблеми та перспективи навчально-методичного забезпечення освітнього процесу, а також стан реалізації Плану заходів щодо популяризації принципів Академічної доброчесності в Університеті у 2023-2024 навчальному році та план на 2024-2025 навчальний рік.

За підсумками засідання були прийняті конструктивні рішення та обговорені питання щодо поточного стану організації освітнього процесу заходів підвищення якості документального його забезпечення.