Вчора відбувся другий етап спортивно-інтелектуального турніру «Битва за ВИШ»!
Цей етап турніру мав назву «PUBG» і проводився в режимі LAN.
Сенс цієї «Королівської битви» – суперники збирають зброю, транспорт і предмети на полі битви, що постійно зменшується, щоб перевершити своїх суперників і стати останнім вцілілим гравцем.
Команди змагалися в режимі «Сквад» на мапі Ерангель, з видом від третьої особи. Серія складалася з трьох запеклих матчів.
Серед суперників цієї битви були й наші студенти! Команду очолила капітан – першокурсниця-психолог Олександра ГРЕБЕНЬКОВА, яка майстерно координувала членів своєї команди:
СНІЖКОВСЬКОГО Руслана, також студента першого курсу, майбутнього психолога;
СКОК Ігора, студента першого курсу психологів заочної форми навчання;
ЗАВ'ЯЛОВА Дмитра.
Усі учасники зійшлися на одній думці: етап був чудовим і залишив багато яскравих вражень.
За підсумками двох етапів турніру "Битва за ВИШ" наш Університет посідає 3 місце в турнірній таблиці!

Тож з нетерпінням очікуємо на наступний етап «Битви за ВИШ»!