24 вересня у місті Києві відбувся З’їзд представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ. З’їзд був скликаний для обрання двох членів Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів та одного члена Ради прокурорів України.
Університет на З’їзді представляла пані Тетяна Лежнєва, проректорка, кандидат юридичних наук, доцент.
Членами Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів обрано:
пані Світлану Бобровник (завідувачка кафедри теорії та історії права та держави Навчально-наукового інституту права Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор юридичних наук, професор);
пана Олега Булулукова (доцент кафедри криміналістики Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, кандидат юридичних наук, доцент).
До Ради прокурорів України обрано пані Людмилу Кожуру (директорка Юридичного інституту Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, доктор юридичних наук, професор).
Університет бажає обраним колегам плідної праці та успіхів.