Раптово пішов з життя інженер-програміст навчально-методичного відділу Олег Гавриш.
Колектив Дніпровського гуманітарного університету сумує у зв'язку із втратою дійсно висококласного фахівця.
Олег Степанович прожив життя порядної, чесної та привітної людини, був невтомним експериментатором та новатором, завжди готовим поділитися власними знаннями та досвідом й прийти на допомогу.
Світлий, добрий спомин про Олега Степановича завжди житиме у серцях усіх, хто його знав, любив та поважав.
Висловлюємо щирі слова співчуття родині у цей скорботний час!
Вічна і світла пам’ять!