Напередодні засідання Вченої ради під головуванням проректора пані Тетяни ЛЕЖНЄВОЇ відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад наково-педагогічних працівників кафедр Університету. На розгляд комісії було подано документи чотирьох претендентів, які виявили бажання взяти участь у конкурсі. Всі особи, які претендують на зайняття вакантних посад, були присутніми на засіданнях кафедр під час обговорення власних кандидатур для зайняття відповідних посад на наступний навчальний рік та були одноголосно рекомендовані кафедрами.
Після детального аналізу поданих документів та обговорення досягнень з кожним претендентом, члени комісії дійшли висновку, що присутні науково-педагогічні працівники відповідають встановленим ліцензійним вимогам, які передбачають наявність відповідної освіти, наукових та професійних здобутків, а також мають необхідний стаж науково-педагогічної діяльності. Враховуючи ці обставини, комісія одноголосно вирішила допустити кандидатів до подальшої участі у конкурсі на зайняття посади:
професора кафедри туристичного та готельно-ресторанного бізнесу – пані Ольгу САЗОНЕЦЬ, доктора економічних наук, професора;
доцента кафедри права – пані Юлію БУКЛГАКОВУ, кандидата юридичних наук;
старшого викладача кафедри психології – пані Марину ВАРАКУТУ.
старшого викладача кафедри психології – пані Ольгу АЛЕЩЕНКО.