Напередодні завершення навчального року і початку відпусток викладацький склад прослухав інструктаж з електро-, пожежобезпеки, а також зупинилися на алгоритмі дій та реагування на сигнали повітряної тривоги під час викладацької діяльності та відпочинку.
Інструктаж проводив пан Олександр ПАНКОВ, інспектор з охорони праці Університету. Пан Олександр докладно зупинився на питаннях алгоритму дій кожного з присутніх під час виникнення вогнищ, загоряння або задимлення і їх придушення на ранніх етапах. Пан Олександр впевнений: «Однією з головних цілей пожежної безпеки є забезпечення схоронності людського здоров’я, життя і майна в надзвичайних ситуаціях».
Окремим блоком були розглянуті питання поводження з електроприладами та алгоритму дій під час ураження током.
Під час інструктажу пан Олександр наводив багато прикладів із власного досвіду щодо правил поводження з електроприладами та поведінки під час пожежі. Дав характеристику існуючим вогнегасним засобам та продемонстрував присутнім прийомі використання вогнегасника.
Інструктаж завершився дискусією, бо викладачі задавали пану Олександру багато питань щодо реагування на безпеку ураження електрострумом, поводження під час пожежі, а також правильності використання спеціальних вогнегасних засобів.
Університетська спільнота докладає максимум зусиль для організації безпечного освітнього середовища та дотримання правил безпеки під час викладання, навчання та відпочинку.