ДНІПРОВСЬКИЙ ГУМАНІТАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Приймальна комісія: +38(067) 637-58-15

     Приєднуйся:                 
  • Приєднуйся:
  •  
31 трав. 2024 р.

30 травня, в останній четвер місяця, традиційно відбулося засідання Вченої ради Університету. На порядку денному засідання було багато питань поточної діяльності Університету щодо профорієнтації, залучення студентів до наукової роботи, забезпечення якості освіти та публікаційної діяльності науковців.

Відкрив засідання ректор Університету пан Олег КИРИЧЕНКО, який подякував присутнім за сумлінну працю, професійні та наукові здобутки і вручив відомчі відзнаки Міністерства освіти та науки України працівникам Університету:

  • АЛФЬОРОВІЙ Тетяні Миколаївні, к.ю.н., доценту, першому проректору;
  • КРАШЕНІННІКОВІЙ Тетяні Валеріївні, к.філол.н., доценту, завідувачу кафедри міжкультурної комунікації та соціально-гуманітарних дисциплін;
  • АГАРКОВУ Олегу Анатолійовичу, д.політ.н., професору, професору кафедри психології;
  • ДУБОВУ Сергію Миколайовичу, к.ю.н., доценту кафедри права.

З нагоди Дня науки та за сумлінне виконання професійних обов’язків, вагомий особистий внесок у розвиток освіти, підготовку висококваліфікованих фахівців пан Олег вручив грамоти Департамента освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації:

  • САЗОНЕЦЬ Ользі Миколаївні, д.е.н., професору, професору кафедри туристичного та готельно-ресторанного бізнесу;
  • АГАПОВІЙ Ірині Миколаївні, старшому викладачу кафедри психології;
  • ЯКОВЛЄВІЙ-МЕЛЬНИК Наталії Георгіївні, старшому викладачу кафедри туристичного та готельно-ресторанного бізнесу;
  • ТКАЧЕНКО Альбіні Олександрівні, викладачу кафедри права.

Подяками міського голови за вагомий внесок в розвиток освіти та науки, підготовку висококваліфікованих кадрів для міста Дніпра пан Олег нагородив:

  • АКІМОВУ Олену Олександрівну, начальника навчально-методичного відділу;
  • КИРИЧЕНКО Оксану Олександрівну, начальника відділу кадрів;
  • АЛЕЩЕНКО Ольгу Валеріївну, викладача кафедри психології;
  • СЕРГІЄНКО Наталію Вікторівну, методиста навчально-методичного відділу.

Пан Олег привітав нагороджених з відзнакою, побажав їм невпинного руху вперед, натхнення та нових звершень у підготовці висококваліфікованих фахівців на благо Університету,  національної освіти та науки.

Окрім приємних моментів нагородження працівників Університету Вченою радою були розглянуті питання щодо стану реалізації Плану заходів щодо запобігання та протидії булінгу в Університеті у 2023-2024 навчальному році.

За підсумками засідання були прийняті конструктивні рішення та обговорені питання щодо завершення навчального року та організованого проведення підсумкової атестації випускників 2024 року, які здобували освіту за денною формою навчання.