Відбулася чергова зустріч Приймальної комісії, представників кафедр та адміністрації Університету з абітурієнтами. Модератором зустрічі традиційно виступила проректорка університету пані Тетяна ЛЕЖНЄВА. З вітальним словом до абітурієнтів звернулася перша проректорка пані Тетяна АЛФЬОРОВА. Про кожну спеціальність та освітню програму розповідали представники кафедр Університету. Про особливості вступної кампанії та календар абітурієнта-2024 присутнім розповів відповідальний секретар Приймальної комісії Університету пан Сергій ДУБОВ.
Зустріч пройшла в позитивній та конструктивній атмосфері. Майбутніх студентів хвилювали питання: як підготуватися до вступних випробувань? Які пільги щодо вступу та навчання мають різні категорії вступників? Як організоване навчання та практична підготовка майбутніх фахівців у такий надскладний час? Яким чином формується спеціалізація під час навчання? І багато інших питань…
Представники Приймальної комісії, кафедр та адміністрації Університету під час відповідей докладно зупинилися на всіх питаннях, що хвилюють абітурієнтів. Були висвітлені особливості вступу на навчання на бакалаврат та магістратуру, порядок отримання другої вищої освіти, роз’яснений алгоритм реєстрації кабінету абітурієнта та надана інформація щодо супроводу абітурієнтів з боку Приймальної комісії. Кожний з присутніх отримав вичерпну відповідь та поради щодо самоорганізації власної діяльності під час вступу на навчання.
Підсумовуючи зустріч, пані Тетяна наголосила, що Приймальна комісія знаходиться на постійному зв’язку з абітурієнтами та запросила всіх присутніх долучитися до офіційного Telegram-каналу Приймальної комісії Університету, а також стежити за новинами Університету та вступної кампанії на офіційному сайті та сторінках Facebook та Instagram!