Конкуренція команд дніпровських ВИШів у спортивно-інтелектуальному турнірі «Битва за ВИШ» загострюється.
Ми продовжуємо розповіді про перебіг всіх етапів цієї захоплюючої студентської активності.
У суботу 4 листопада відбувся третій етап турніру - битва представників команд у багатокористувацькій відеогрі «PUBG». ДГУ на цьому етапі турніру представляли Бабич Семен – капітан, МАМРЕНКО Владислав, СІЛІН Володимир та АРЛАНОВ Дмитро.
Після завершення цього етапу турніру наші учасники поділилися враженнями:
Наступний етап «Надання першої домедичної допомоги» відбудеться у два міні-етапи навчання від спеціалістів та практичний залік. У минулу суботу команда вже прослухала теорію від фахівців. А у наступну суботу, 11 листопада, відбудеться залік і гравцям треба буде відповідно до завдань 5 карток з травмами надати домедичну допомогу. Університет представлятиме команда з 3 гравців.
Побажаємо всім учасникам команд ДГУ впевненості у власних силах!
Далі буде!