ДНІПРОВСЬКИЙ ГУМАНІТАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Приймальна комісія: +38(067) 637-58-15

     Приєднуйся:                 
  • Приєднуйся:
  •  
1 лист. 2023 р.

Набирає обертів конкуренція команд дніпровських ВИШів у спортивно-інтелектуальному турнірі «Битва за ВИШ».

Ми продовжуємо розповіді про перебіг всіх етапів цієї захоплюючої студентської активності.

Сьогодні відбувся другий етап турніру «Стрільби». ДГУ на стрільбах представляли Кравченко Микола – капітан команди, Іванішко Дмитро та Гуржій Владислав. Сьогодні команду підтримувала перша проректорка пані Тетяна АЛФЬОРОВА та студентки магістратури пані Альбіна ТКАЧЕНКО та Катерина БОНДАРЕНКО.

Для участі в цьому етапі зареєструвалися 14 команд. На початку стрільб відбувся інструктаж. У учасників команди була можливість пристрілятися, а потім 5 залікових пострілів.

Після стрільб капітан нашої команди поділився враженнями: «Емоцій дуже багато! Хвилювань – дуже багато, бо розумієш, що ти представляєш свій університет! Найголовніше – участь і досвід, який ми сьогодні отримали! Хочеться подякувати організаторам цього турніру за емоції та неймовірне відчуття відповідальності, бо ти відстоюєш ім’я свого закладу освіти! Також щира дяка групі підтримці – бо саме вони надихали та підіймали настрій!»

Наступний етап відбудеться 4 листопада і включатиме змагання з PUBG. Університет представлятиме команда з 4 гравців.

Побажаємо всім учасникам команд ДГУ впевненості у власних силах!