Сьогодні відбулося чергове засідання Вченої ради Університету. Засідання відкрив ректор Університету пан Олег КИРИЧЕНКО, який подякував кожному члену колективу за значні досягнення у навчальній, науковій та міжнародній діяльності. Особливі слова вдячності пан Олег висловив директору Науково-дослідного інституту, професору кафедри туристичного та готельно-ресторанного бізнесу пану Ігорю САЗОНЦЮ і вручив йому подяку Міністерства освіти та науки України за вагомий внесок у підготовку фахівців і високі особисті досягнення у професійній діяльності.
Зворушливою стала мить вручення атестатів доцента. Атестат доцента кафедри права ректор вручив Директору навчально-наукового інституту, кандидату юридичних наук Станиславу ЧЕРНОП’ЯТОВУ. Атестат доцента кафедри психології пан Олег вручив директору Комунального підприємства “Спеціалізований медико-реабілітаційний центр для дітей та підлітків” Дніпропетровської обласної ради доктору наук з публічного управління Тетяні КОВАЛЕНКО, яка вже декілька років активно долучається до підготовки професіоналів у галузі психології.
Пан Олег привітав науковців із досягненнями та щиро побажав міцного здоров'я, наснаги для підкорення нових вершин. Університетська спільнота приєднується до вітань та бажає подальших успіхів, натхнення та професійного зростання!
Ще одним приємним моментом засідання стало вручення дипломів «Найкращий студент Дніпровського гуманітарного університету» за підсумками 2022-2023 навчального року наступним студентам: ФЕЩУК Анастасії (ОПП «Готельно-ресторанна справа», навчальна група ГР-21), ВЕЛИКІЙ Катерині (ОПП «Психологія», навчальна група П-21), ЄСІПОВІЙ Вероніці (ОПП «Психологія», навчальна група П-20), ПЕЛЕХАНЬ Ользі (ОПП «Туризм», навчальна група Т-20) та КОЖАНОВІЙ Діані (ОПП «Право», навчальна група Ю-22). Нажаль долучитися до засідання Вченої ради та отримати відзнаку змогла лише Пелехань Ольга. Університетська спільнота вітає студенток з отриманням Почесного звання «Найкращий студент ДГУ»! Ваша перемога є яскравим прикладом для студентства у творенні сьогодення, переваг чесного навчання, громадянської позиції, любові та звитяжної праці на благо розвитку української освіти!
Під час засідання також були заслухані результати рейтингової оцінки результатів наукової та професійної діяльності викладачів Університету за підсумками минулого навчального року. В результаті рейтингової оцінки досягнень в науковій та педагогічній діяльності прийнято рішення про присвоєння звання «Викладач 2023 року» – САЗОНЦЮ Ігорю, ЛЕЖНЄВІЙ Тетяні та ЯКОВЛЕВІЙ-МЕЛЬНИК Наталії. Переможцем у номінації «Найкраща кафедра 2023 року» стала кафедра ПРАВА, а почесне звання «Завідувач кафедри 2023 року» отримала завідувачка кафедри психології ПРІСНЯКОВА Людмила.
На порядку денному також були питання щодо реалізації заходів моніторингу якості освітньої діяльності. Доповідала начальниця навчально-методичного відділу пані Олена АКІМОВА. Пані Олена у своєму виступі зазначила, що серед заходів моніторингу головне місце посідають зустрічі зі студентами. Мета цих зустрічей отримати зворотній зв'язок щодо рівня задоволеності студентів навчанням, дотриманням принципів академічної доброчесності учасниками освітнього процесу під час навчання та викладання. Так, за результатами циклу зустрічей зі студентами 1 курсу з питань академічної доброчесності було проведено опитування «Академічна доброчесність – що це?». Аналіз відповідей студентів на питання анкети дозволив з’ясувати, що поінформованість щодо змісту академічної доброчесності, її принципів та правил її дотримання знаходяться на достатньому рівні. Студенти мають чітке уявлення про наслідки порушення академічної доброчесності. Результати аналізу також довели високий рівень задоволеності студентів справедливістю та об’єктивністю оцінювання результатів навчання. У своїй доповіді пані Олена також окреслила недоліки системи інформування учасників освітнього процесу з питань академічної доброчесності та запропонувала заходи щодо їх усунення.
За підсумками засідання було напрацьовано ряд рішень, успішна реалізація яких матиме вплив на підвищення якості надання освітніх послуг та подальший розвиток Університету та університетської спільноти.