ДНІПРОВСЬКИЙ ГУМАНІТАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Приймальна комісія: +38(067) 637-58-15

     Приєднуйся:                 
  • Приєднуйся:
  •  
14 вер. 2023 р.

Відбулась зустріч представників Дніпровського гуманітарного університету та Шведського Університету Оборони (Стокгольм, Швеція) для обговорення участі Дніпровського гуманітарного університету у проєкті «Засади для розвитку стійкості та співпраці в Регіоні Балтійського моря та України» ("Seeds for cultivating resilience and cooperation in the BSR and Ukraine").

 Пані Стефані Янг, керівник проєктів у Шведському Університеті Оборони,  детально розповіла про проєкт, метою цього проекту є поглиблення розуміння соціальної безпеки та необхідності транскордонного співробітництва шляхом об’єднання та створення мережі для студентів, професіоналів на початку кар’єри та більш визнаних спеціалістів, практиків, науковців та експертів з Регіону Балтійського моря і України. Реалізація проєкту спрямована на зміцнення соціальної безпеки шляхом обміну досвідом і знаннями, обговорення загальних викликів сьогодення, виявлення прогалин і найкращих практик.

У зустрічі також взяла участь пані Франциска Зойферт - координаторка проєктів з безпеки у Раді держав Балтійського моря (Council of the Baltic Sea States).

Сторони обговорили можливі форми участі Дніпровського гуманітарного університету у вказаному проєкті.