Шановне панство!
Саме в цей день, 9 червня 2003 року, зареєстровано рішення засновників про створення Дніпровського гуманітарного університету. Складний шлях становлення пройшов колектив Університету за ці роки. Сьогодні Університет – це колектив однодумців – викладачів та студентів, – який кропіткою щоденною працею перетворює Університет на потужний освітній центр, в який завжди хочеться повертатися. Атмосфера Університету дозволяє кожному почувати себе комфортно та реалізовувати свої наукові, творчі та інтелектуальні здібності.
Університетська спільнота успішно вирішує завдання з підготовки конкурентоздатних фахівців, продовжує розвиватися та удосконалювати освітній процес, зміцнює міжнародні зв’язки, створює можливості для особистісного зростання та творчої реалізації молоді. За роки існування в Університеті склалися традиції, які об’єднують всі покоління випускників та викладачів.
Завдяки старанній роботі нашого колективу на благо країни та суспільства, зі стін Університету виходять висококваліфіковані фахівці, які затребувані на ринку праці та здобули визнання у різних галузях економіки.
Я вдячний кожному викладачеві, вченому, співробітнику, нашим студентам за ваш особистий внесок у розвиток Університету, за гідне представлення Університету у його 20-річчя, за традиції та досягнення, за багатовекторний потенціал та нові можливості. Не бійтеся виходити із зони комфорту, без цього неможливий будь-який розвиток; завжди шукайте та не втрачайте себе і через цей шлях знаходьте спільне коріння з ДГУ. Любіть та цінуйте час, проведений у стінах Університету! Я дуже сподіваюся, що в наступні роки Університет залишатиметься для багатьох такою ж цілісністю, цінністю та гордістю, а ми – його сучасники та майбутні покоління, – завжди з теплотою та вдячністю будемо шанувати ДГУ!
З ювілеєм! Від щирого серця вітаю університетську спільноту з ювілеєм та бажаю кожному з вас міцного здоров'я, особистого щастя, благополуччя, оптимізму, активного довголіття та нових вагомих успіхів у вашій багатогранній діяльності, від результатів якої значною мірою залежить майбутнє Університету, Дніпровщини та нашої країни в цілому!

З повагою, ректор Олег КИРИЧЕНКО,
доктор юридичних наук, професор