• Приєднуйся:
  •  
25 трав. 2023 р.

24 травня відбулося підсумкове засідання студентського наукового гуртка «Сузір'я гостинності» кафедри туристичного та готельно-ресторанного бізнесу, у якому взяли участь студенти, викладачі кафедри та за традицією – запрошені гості. Головною темою засідання було підведення підсумків роботи гуртка у 2022-2023 начальному році та визначення напрямків роботи на наступний навчальний рік.

Першим своїми враженнями та думками поділився студент 1 курсу, староста групи ГР-22 Роман Полинко, який оцінив діяльність гуртка позитивно. Він добре відгукувався про засідання, на яких йшлося про нові види туризму, зокрема, про риболовлю та аквакультуру. Студент висловив побажання приділяти більше уваги «родзинкам» спеціальності «Готельно-ресторанна справа» шляхом організації зустрічей з представниками готельної індустрії, проводити тренінги та майстер-класи.

До обговорення роботи гуртка долучилася вчителька КЗЗСО «Гімназія №2» Дніпровської міської ради Світлана Кіслова. На думку пані Світлани, фахівцям туристичної галузі необхідні якісні, глибокі знання іноземних мов, у першу чергу, англійської мови, мови міжнародного спілкування. Також, вона висловилась за подальшу співпрацю з Університетом та продемонструвала використання під час занять особливості своєї фахової спеціалізації як вчительки англійської мови та географії.

Завершив виступи запрошених гостей директор Бюджетної установи «Методично-технологічного центру з аквакультури» (м. Київ) Юрій Шарило, який зосередив увагу присутніх на актуальності підготовки кадрів для сфери гостинності у цей нелегкий час, на потенціал туристичної галузі у залученні коштів для відбудови України; підкреслив можливості рибальства, аквакультури, зеленого туризму для розвитку в'їзного іноземного туризму в Україну. Він зазначив, що туристична галузь в Україні має великі перспективи з точки зору використання туристичних локацій у реабілітації військових.

Підсумовуючи виступи, завідувачка кафедри туристичного та готельно-ресторанного бізнесу пані Тетяна Тесленко щиро подякувала всім присутнім за участь у роботі гуртка, за корисні рекомендації та поради, за налаштованість до подальшої співпраці.

Завершуючи засідання, науковий керівник студентського гуртка пан Леонід Байдак ознайомив присутніх з планами на майбутнє з урахуванням  рекомендацій, що зробили присутні. Також анонсував на майбутній навчальний рік конкурс відеосюжетів «Страви народів Європи».