Традиційно молоді спортсмени зустрілися на Чемпіонаті України з військово-спортивних багатоборств, що цьогоріч був проведений 12-14 травня у місті Київ.
У змаганнях взяв участь здобувач освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності «Право» Іван ЩЕРИЛЯ, який успішно виступив у дисципліні «Бойове двоборство», версія б-3 пам'яті Героя України Валерія Чибієєва.
Університетська спільнота вітає Івана з високими результатами та бажає подальших спортивних звершень, успіхів у навчанні та науковій діяльності!