• Приєднуйся:
  •  
28 бер. 2023 р.

Шановні колеги!

Кафедра міжкультурної комунікації та соціально-гуманітарних дисциплін запрошує вас на семінар, присвячений проблемі пошуку нових методів навчання та нових форм діяльності здобувача вищої освіти. Ця проблема актуальна, оскільки сьогодні студенти потребують осучаснення традиційних лекцій, практик та семінарів засобами інформаційних технологій. Інноваційність входить у п’ятірку основних навичок, якими мають оволодіти майбутні фахівці (прогноз представлений на Всесвітньому економічному форумі «The Future of Jobs» 2020 року). Цю навичку можна розвинути через реалізацію власного творчого потенціалу (малювання, створення відеороликів та презентацій, написання есе, розповідей, блогів тощо), генерування цікавих ідей, нестандартного мислення та розширення світогляду. Інтерактивні онлайн-сервіси спонукають здобувачів освіти до самостійної діяльності, відповідно, сприяють розвитку інноваційних навичок.

Метою семінару є ознайомлення науково-педагогічних працівників Дніпровського гуманітарного університету з інтерактивними онлайн-сервісами: платформи Classtime, Wordwall та LeraningApps, мультизадачний онлайн-сервіс Genially. Сервіси Classtime та LeraningApps доповідачка семінару активно використовує у викладацькій діяльності. Розроблені свої приклади, а також є підбірка на теми викладання. Сервіси Wordwall та Genially лише починають впроваджувати у навчальний процес. Однак, доповідачка семінару вважає їх перспективними і бачить більше потенціалу у їх використанні.

Також спікерка семінару хотіла б провести коротке дослідження обізнаності НПП університету взагалі у користуванні інтерактивними онлайн-сервісами. З цією метою буде представлено анкету-опитування на початку семінару та в кінці. Результати дослідження планується представити у фаховій статті журналу «ScienceRise: Pedagogical Education».

Сучасне ефективне заняття потребує постійного пошуку для активного залучення здобувачів освіти до процесу пізнання. Інтерактивні методи дають всі необхідні інструменти для такої взаємодії безпосередньо. Всі інтерактивні методи мають за мету заохотити здобувачів бути активними на занятті, мислити самостійно, краще засвоювати інформацію. Водночас поліпшуватимуться не лише знання здобувачів, а й буде також зростати їх зацікавленість у навчанні і командний дух, буде розвиватися системне і креативне мислення.

Спікерка – старша викладачка кафедри міжкультурної комунікації та соціально-гуманітарних дисциплін Бердо Рімма Сергіївна

Захід заплановано на 29 березня 2023 року о 15:20.

Посилання для участі у семінарі:

https://us05web.zoom.us/j/5740541715?pwd=ZElhVzNiQXl3WHkrQlRDRGxMTEU4UT09

(Meeting ID: 574 054 1715, Passcode: PT43Up)