• Приєднуйся:
  •  
3 лют. 2023 р.

02 лютого Вчена рада Університету зібралась на своє перше засідання у 2023 році. На порядку денному поряд з питаннями підготовки до весняного семестру поточного навчального року були питання щодо звітування Ради молодих вчених та Студентської ради Університету про результати своєї діяльності у минулому році. 

Членами Вченої ради підведено підсумки роботи Ради молодих вчених, відзначені позитивні практики в організації наукової діяльності та досягнення представників об’єднання молодих вчених Університету. За підсумками доповіді розглянуті недоліки, на які було вказано Головою Ради молодих вчених пані Катериною САХАРОВОЮ, а також заходи щодо їх усунення. За результатами заслуховування звіту пані Катерини діяльність Ради молодих вчених визнана задовільною, а також визначені заходи щодо активізації діяльності представників Ради молодих вчених у питаннях популяризації науки, активного залучення студентської молоді до проведення наукових досліджень.

Про результати роботи Студентської ради у минулому році доповідала заступник Голови Студентської ради Владислава КОРЖ, яка у своїй доповіді зазначила: «Рік видався складним, поряд з цим Студентська рада ініціювала та проводила безліч різних активностей, проводила зустрічі зі студентами, приймала участь у проведенні акредитаційних експертиз освітніх програм, що реалізуються в Університеті. Сучасний світ та розвиток телекомунікаційних технологій навіть в таких складних умовах дозволяє вести активний спосіб життя, приймати участь у безлічі заходів. Потрібно лише бажання».

За підсумками доповіді члени Вченої ради звернули увагу на необхідність пошуку нових форм співпраці Студентської ради зі структурними підрозділами Університету з питань забезпечення якості освітньої діяльності та прав студентської молоді на отримання якісної освіти.

Поряд із запланованими питаннями, Вченою радою з огляду на подовження воєнного стану в країні прийняте рішення щодо організації освітнього процесу у весняному семестрі поточного навчального року у дистанційному форматі.