• Приєднуйся:
  •  
26 січ. 2023 р.

Заклад вищої освіти в ХХІ сторіччі – це не лише забезпечення високоякісної підготовки фахівців та професіоналів, це ще й безпосередня відповідальність за якість професорсько-викладацького складу, сприяння його професійному зростанню.

Ефективній роботі Дніпровського гуманітарного університету не стають на заваді навіть всі перешкоди сьогодення. Так, керівництвом Університету, з метою удосконалення професійної підготовки та засвоєння інноваційних технологій освітнього процесу, для викладачів кафедри туристичного та готельно-ресторанного бізнесу університету було організовано курси підвищення кваліфікації за темою «Сучасні інновації у викладанні дисциплін з туризму та гостинності», які проходили у жовтні-грудні 2022 року на базі Національного університету «Запорізька політехніка». В результаті підвищення кваліфікації три викладача кафедри отримали сертифікати про успішне проходження навчання. 

З вдячністю організаторам курсів за надану можливість, з новими враженнями та оновленими навичками викладачі кафедри готові розпочати новий весняний семестр, аби ще завзятіше ділитися зі студентами отриманим досвідом та науково-навчальним надбанням.