20 січ. 2023 р.

22 січня 1919 року відбулося проголошення Акту злуки Української народної республіки та Західно-Української народної республіки до єдиної української держави. Починаючи з 1999 року, в Україні в цей день офіційно відзначається День Соборності України.

Просвітницька діяльність університетської спільноти позначається справами, спрямованими на підготовку та виховання молодого покоління, на добробут і розквіт духовності українського народу. В цьому році виповнюється 105 років із дня проголошення незалежної Української народної республіки. До цієї річниці та Дня Соборності України Інститутом національної пам’яті України підготовлені інформаційні матеріали, з якими можна ознайомитися за ПОСИЛАННЯМ.

Університетська спільнота щиро бажає всім сил та натхнення на шляху до нашої перемоги, нових досягнень на благо рідної Дніпропетровщини та України! Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують та об’єднують нас для здійснення високої мети – визволення нашої країни від російської навали, збереження національної культури та традицій, єдності та процвітання соборної та незалежної, демократичної та могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу!