5 груд. 2022 р.

Сьогодні важко уявити українське суспільство без волонтерів та благодійних проєктів, ініціаторами яких вони виступають. Історично так склалося, що саме соціальні потрясіння, пов’язані з бойовими діями та соціальні наслідки цих дій, виступають каталізатором громадських ініціатив та бурхливого розвитку волонтерської діяльності. Для України таким каталізатором стала Революція гідності. Саме з 2014 року активно розвиваються волонтерські організації та проєкти, які увібрали в себе кращі європейські практики, як-то: допомога армії та переселенцям, піклування про людей похилого віку, дітей.  І сьогодні, коли вся країна піднялася проти російської навали, до волонтерського руху залучений майже кожний українець. Результати діяльності волонтерів можна побачити скрізь. Без перебільшення,  у кожній сфері суспільного життя сучасної України в часи жахливих випробувань волонтери знають – що робити, знають – як робити, беруть і роблять. По іншому не можливо, бо кожний розуміє ступінь відповідальності за майбутнє країни!

Університетська спільнота від щирого серця вітає кожного, хто не байдужий та готовий підтримати ближнього, не чекаючи подяк, визнання та винагород! Саме завдяки Вам, наші волонтери, українське суспільство за ці 9 місяців об’єдналося навколо спільної мети та кожний на своєму місці робить все можливе та неможливе для ПЕРЕМОГИ. Нехай Ваша доброта повернеться до вас сторицею! Бажаємо оптимізму, здоров’я, невичерпної енергії та миру! Низький уклін  усім небайдужим людям, завдяки яким наш народ вистоїть у цій боротьбі та переможе!