5 груд. 2022 р.

Продовжуючи традицію співпраці з громадськими організаціями «Гендерний клуб Дніпро» та «Фундація прав людини», у 2022 році Дніпровський гуманітарний університет бере участь у Програмі з розширення можливостей заради відновлення порозуміння для лідерів громад в Україні «Мир у цифровий час».

Черговим заходом дніпровської команди, реалізованим 03 грудня 2022 р. на майданчику Дніпровського гуманітарного університету, стало блог-кафе «Медіаграмотність в умовах війни». Модераторками цікавого та продуктивного спілкування виступили амбасадорки Анастасія ДУБОВА, студентка магістратури зі спеціальності «Туризм» Дніпровського гуманітарного університету, та Анастасія МЕЛЬНИКОВА, студентка бакалаврату спеціальності «Міжнародне право» Університету митної справи та фінансів.

В рамках блог-кафе амбасадор(к)и та гості заходу з Дніпра обговорили питання інформаційної гігієни та фактчекінгу, визначали лідерів громадської думки, дискутували щодо меж права на свободу слова та поширення інформації під час воєнного стану. Захід відбувся у теплій та доброзичливій атмосфері порозуміння!

Дніпровський гуманітарний університет висловлює вдячність команді організаторів Програми з розширення можливостей заради відновлення порозуміння для лідерів громад в Україні «Мир у цифровий час» та бажає успіхів амбасадорам та амбасадоркам у реалізації власних міні-проєктів!

Цей проєкт виконується у співпраці з громадськими організаціями "Гендерний клуб Дніпро" та "Фундація прав людини" та фінансується Інститутом зовнішніх культурних зв’язків (IFA) коштами Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.