22 лист. 2022 р.

Професійна діяльність юристів та психологів має безліч точок дотику. Саме ця теза була головною на бінарному занятті з дисциплін «Юридична деонтологія» та «Юридична психологія», яке пройшло 17 листопада для майбутніх психологів та юристів. Ініціаторами заняття виступили доцентка кафедри права Алфьорова Тетяна та викладачка кафедри психології Варакута Марина. До заняття була також запрошена практикуюча психологиня Вікторія Корсунська, яка долучилася до висвітлення практичних питань окремих психологічних аспектів професійної діяльності юриста та психолога. Великий інтерес у студентів викликали методи психологічного впливу в професійній діяльності.

Отриманні студентами в ході заняття знання були закріплені під час роботи по групах у сесійних залах, коли їм необхідно було зробити схему зовнішності людини за методом словесного портрету з метою її ідентифікації за ознаками зовнішності.

На думку авторки заняття пані Тетяни: «Використання інтегрованого підходу до викладання дисциплін юридичного та психологічного спрямування дозволяє збагатити освітній процес за формами та змістом, а також дає набагато більшого сенсу «чесному навчанню», бо під час таких занять лише власні знання та навички мають значення».