22 лист. 2022 р.

Відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка «Сузір'я гостинності», до якого був запрошений голова туристичного клубу Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» Олександр Вікторович Інкін, професор, доктор технічних наук. У формі дружньої бесіди, фахівець поділився досвідом 20-річної туристичної діяльності, спогадами про свої мандрівки та подорожі. Дуже цікавою була розповідь пана Олександра щодо розвитку студентського туризму, залучення до туризму студентської молоді. Також він торкнувся історії туризму, зокрема туризму в Україні, поділився планами зі створення каталогу туристичних об’єктів Дніпропетровської області.

В кінці зустрічі пан Олександр відповів на запитання, більшість яких була про гірський туризм та альпінізм, особливо про підкорення «восьмитисячників» – скель, висотою понад 8 тисяч метрів над рівнем моря.

Кафедра туристичного та готельно-ресторанного бізнесу та члени наукового гуртка – майбутні готельєри, ресторатори та фахівці з туризму – висловлюють слова вдячності пану Олександру за винайдену можливість приєднатися до зустрічі та сподіваються на подальший розвиток співпраці та нові цікаві зустрічі, освітні та туристичні проєкти!