21 лист. 2022 р.

Шановні студенти 1 курсу!

Починаючи з другого семестру Ви маєте право розбудовувати Вашу навчальну діяльність індивідуально. Саме Ви створюватиме свою освітню траєкторію відповідно до власних інтересів, уподобань та мотивації. Викладачі кафедр та Гаранти освітньо-професійних програм допоможуть Вам зробити вибір, презентуючи вибіркові дисципліни. Під час презентацій, які стартують 23 листопада, Ви отримаєте інформацію щодо змісту та ролі тієї або іншої навчальної дисципліні в системі підготовки висококваліфікованого фахівця. Викладачі доведуть тематику запропонованих для вибору дисциплін, а також «правила гри» під час їх вивчення.

Пропонуємо всім студентам 1 курсу бакалаврату та магістратури скористатися правом на вибір та розбудову індивідуальної траєкторії навчання та обрати навчальну дисципліну згідно з власними інтересами та запитами.

З силабусами дисциплін можна ознайомитися на сайті в розділі «Навчально-методичні комплекси», а також в бібліотеці університету та на кафедрах.

За результатами презентацій кожен з Вас має визначитись з вибором та до 01 грудня написати заяви про включення обраних Вами дисциплін в Індивідуальний навчальний план на наступний семестр.

Марафон презентацій стартує 23.11.2022 за графіком.

Ви обираєте - ми поважаємо Ваш вибір!