• Приєднуйся:
  •  
28 вер. 2022 р.

Амбасадор(к)и та гості проєкту «Мир у цифровий час» розпочали навчання з арт-терапевтичних технік.

Продовжуючи традицію співпраці з громадськими організаціями «Гендерний клуб Дніпро» та «Фундація прав людини», у 2022 році Дніпровський гуманітарний університет бере участь у Програмі з розширення можливостей заради відновлення порозуміння для лідерів громад в Україні «Мир у цифровий час».

Дніпровська команда успішно реалізує проєкт, на цей раз - у форматі дводенного тренінгу «Незвичайне у звичайному і просте у незвичайному», що стартував 28 вересня 2022 р. на майданчику Дніпровського гуманітарного університету. Досвідчена тренерка – практикуюча психологиня Вікторія КОРСУНСЬКА в рамках авторського арт-терапевтичного тренінгу згуртувала більше 30 амбасадор(ок)ів та гостей заходу з числа студент(ок)ів спеціальності «Психологія» та керівниць громадських, благодійних та волонтерських організацій.

На думку пані Вікторії, саме мистецтво виступає тим невидимим містком, що поєднує світ фантазій та мрій з реальністю. Буває, що висловити свої почуття та таємні бажання бракує слів. І тут на допомогу приходить мистецтво, бо саме через творчість легше висловити свої почуття. Тому в останній час все більшої популярності серед психологів набуває метод надання психологічної допомоги через художню творчість або арт-терапію.

Тренінг відбувся в ігровій формі та передбачав виконання учасни(цями)ками наступних вправ: знайомство «Це я», тест «Дерево з чоловічками», практика «Лист гніву», вправа «Піджак на вішалці» та багато-багато іншого. Амбасадор(к)и та гості проєкту брали активну участь у заході, який відбувся вкрай продуктивно, у теплій та відвертій атмосфері! Кожний з присутніх в ході тренінгу почерпнув для себе багато корисного, а також набув безцінного досвіду для майбутньої професійної діяльності.

Дніпровський гуманітарний університет висловлює вдячність команді організаторів Програми з розширення можливостей заради відновлення порозуміння для лідерів громад в Україні «Мир у цифровий час» та бажає успіхів амбасадор(к)ам у реалізації власних міні-проєктів!

  • Цей проєкт виконується у співпраці з громадськими організаціями "Гендерний клуб Дніпро" та "Фундація прав людини" та фінансується Інститутом зовнішніх культурних зв’язків (IFA) коштами Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина