27 вер. 2022 р.

Щорічно 27 вересня світ відзначає день туризму – така традиція була започаткована Генеральною асамблеєю Всесвітньої туристської організації ще у 1979 році в місті Торремолінос (Іспанія).

Цього року на кафедрі туристичного та готельно-ресторанного бізнесу Дніпровського гуманітарного університету День туризму був відзначений організацією круглого столу «Туризм України поширює свою спільноту». Лейтмотивом заходу стали ідеї щодо переосмислення туризму, його майбутнього як виду професійної діяльності та засобу відпочинку.

До заходу долучилися викладачі кафедри та студенти всіх рівнів освіти і форм навчання. Студенти Чумак Анна, Мовчан Аня, Прокудін Богдан поділилися в своїх презентаціях інформацією щодо історії становлення туризму в Україні та власним досвідом перебування в Іспанії.