23 вер. 2022 р.

Студентська рада оголошує старт виборчої кампанії. Уже 12 жовтня відбудуться вибори на посаду ГОЛОВИ СТУДЕНТСЬКОЇ РАДИ УНІВЕРСИТЕТУ.

Якщо ти активна та творча людина, відчуваєш в собі сили та здатний представляти та захищати інтереси студентства, тобі небайдуже життя кожного студента в університеті, в тебе є купа ідей та цікавих задумів. Якщо ти відчуваєш в собі лідерські якості та готовий поборотися за посаду Голови студентської ради – бери участь у виборах! Реєстрація триває до 9 жовтня!

Не прогав свій шанс вплинути на розвиток студентського життя! Це важливо для усіх нас!

Що ж таке студентське самоврядування? Насамперед, орган студентського самоврядування – це забезпечення інтересів та захист прав студентів в університеті! Це представництво студентів поза межами університету на заходах різних рівнів! Це зацікавленість у створенні можливостей для молоді в багатьох сферах освіти! Це організація конкурсів, свят! Це бажання створювати комфортні умови для себе та оточуючих, бажання зробити усе можливе для того, щоб студентів нашого університету знали та поважали! Цей перелік можна продовжувати, але найголовніше те, що СТУДЕНТСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ – ЦЕ ЕНЕРГІЯ, ВПЕВНЕНІСТЬ, ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ, САМОВІДДАНІСТЬ І РЕЗУЛЬТАТИВНІСТЬ!

Якщо ти бажаєш перемоги, обов’язково бери участь у виборах та будь готовий відстоювати права студентів та старанно працювати заради нашої студентської громади!

Для участі у виборах тобі необхідно заповнити (АНКЕТУ) та представити Передвиборчу програму кандидата.