16 вер. 2022 р.

Двадцять п’ять років тому Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй проголосила 21 вересня Міжнародним днем миру – днем загального припинення вогню і відмови від насильства. З тих пір він і відзначається. З лютого 2022 року на очах всього світу в центрі Європи відбувається геноцид українського народу. Військова агресія знищує нашу державу, забирає життя мирного населення. Цей день покликаний змусити людей у кожному куточку світу не тільки задуматися про мир, але і зробити щось заради нього.

21 вересня 2022 року Студентська рада за підтримки адміністрації Університету до Міжнародного Дня миру проводитиме інтелектуальний квест «Ми за мир!»

Для участі у цьому квесті запрошуються команди від навчальних груп першого курсу  всіх спеціальностей у кількості 7 студентів. Командам необхідно зареєструватися до 12.00 20.09.2022 за ПОСИЛАННЯМ.

Сьогодні кожний з нас на своєму місці робить все можливе для досягнення миру та перемоги в цій тривалій та непровокованій війні! Для українських учнів та студентів сьогодні поле бою в аудиторії за партою, бо саме знання - це сила, яка дає змогу перемогти ворога, досягти миру та вибудовувати омріяну країну!