• Приєднуйся:
  •  
15 вер. 2022 р.

Продовжуючи традицію співпраці з громадськими організаціями «Гендерний клуб Дніпро» та «Фундація прав людини», у 2022 році Дніпровський гуманітарний університет бере участь у Програмі з розширення можливостей заради відновлення порозуміння для лідерів громад в Україні «Мир у цифровий час».

Амбасадор(к)и проєкту не зупиняються у своїй діяльності, тож наступним заходом, реалізованим 15 вересня 2022 року на майданчику Дніпровського гуманітарного університету, стало блог-кафе «Правовий статус відеоблогера». Модератеркою дискусії амбасадар(ок)ів та гостей проєкту виступила Рімма БЕРДО, старша викладачка кафедри міжкультурної комунікації та соціально-гуманітарних дисциплін Дніпровського гуманітарного університету.

Під час проведення блог-кафе учасники заходу спромоглись окреслити правові аспекти блогерської діяльності, юридичний статус відеоблорер(ки)а, визначити особливості провадження блогерства під час повномасштабної війни Росії проти України. Захід відбувся у теплій та доброзичливій атмосфері порозуміння!

Дніпровський гуманітарний університет висловлює вдячність команді організаторів Програми з розширення можливостей заради відновлення порозуміння для лідерів громад в Україні «Мир у цифровий час» та бажає успіхів амбасадорам та амбасадоркам у реалізації власних міні-проєктів!

 

Цей проєкт виконується у співпраці з громадськими організаціями "Гендерний клуб Дніпро" та "Фундація прав людини" та фінансується Інститутом зовнішніх культурних зв’язків (IFA) коштами Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.