7 вер. 2022 р.

Сьогодні Університет вітає наших першокурсників. Навчальний рік для майбутніх юристів, психологів, фахівців з туристичної діяльності, готельєрів та рестораторів розпочався з хвилини мовчання за загиблими у військовій агресії Російської Федерації проти України.

Новоспечених студентів на першому занятті «Вільна нація – незламна, нескорена, непереможна» зустрів доцент кафедри міжкультурної комунікації та соціально-гуманітарних дисциплін кандидат історичних наук Генадій ВІНОГРАДОВ. У своїй лекції пан Генадій торкнувся історичних передумов виникнення української державності, багаторічної історії української нації та її боротьби за незалежність і свободу.

Університетська спільнота бажає першокурсникам успіхів у навчанні, цікавого студентського життя, яке приємними спогадами залишиться з вами назавжди та висловлює надію, що ви не залишитеся осторонь від університетського життя, будете активними та наполегливими у навчальній, науковій та творчій діяльності.

Ми впевнені, що ви по закінченні навчання станете висококласними фахівцями та достойно представлятимете Університет у бізнесовій спільноті регіону.

З початком студентського життя першокурсників вітають і представники органів студентського самоврядування, які переконані, що головне завдання студента під час навчання – розвинути творче мислення. «І якщо після закінчення Університету ви скажете, що вами винайдено щось, тобто будете мати інтелектуальну власність, то це завдання можна вважати виконаним».

Адміністрація, викладацький склад та студентство університету щиро вітають нове поповнення студентської спільноти з успішним вступом до Університету, бажають успіху, натхнення, сил для досягнення найвищих академічних результатів та професійних успіхів!