6 вер. 2022 р.

Ми раді повідомити про те, що у нас з’явився новий міжнародний партнер – Католицький університет Івана Павла ІІ у Любліні (м. Люблін,  Республіка Польща). Католицький університет Івана Павла ІІ у Любліні (The John Paul II Catholic University of Lublin) – один з найстаріших приватних католицьких університетів Польщі, в якому реалізується більше 50 освітніх програм підготовки фахівців в різноманітних галузях .

Почата у червні 2022 року процедура укладання Меморандуму про співпрацю дійшла свого логічного завершення. Відповідно до Меморандуму Університети домовились обмінюватися досвідом, брати участь у спільних освітніх проєктах, спільно організовувати та проводити різні науково-практичні заходи, сприяти стажуванню науково-педагогічних працівників тощо.

Найближчим часом заплановано обговорення питання щодо організації та реалізації програми обміну здобувачів вищої освіти.

Університетська спільнота висловлює слова вдячності польським колегам та сподівається на взаємовигідне та продуктивне співробітництво в галузі прикладних наукових досліджень та підтримки талановитої, мотивованої молоді – майбутньої української еліти!