3 вер. 2022 р.

Напередодні нового навчального року в онлайн-форматі відбулася Конференція трудового колективу Дніпровського гуманітарного університету, серед основних питань якої було: звіт ректора Олега Кириченка про результати діяльності Університету у 2021-2022 навчальному році; схвалення Колективного договору Вищого навчального приватного закладу «Дніпровський гуманітарний університет» на 2022-2026 рр.; затвердження Правил внутрішнього розпорядку на 2022-2023 навчальний рік; схвалення Плану основних заходів Дніпровського гуманітарного університету на 2022-2023 навчальний рік тощо.

Конференція розпочалася з приємного питання про відзначення ювілярів – співробітників Університету, яким ректор вручив Подяки та побажав їм подальших успіхів та досягнення високих цілей, творчої наснаги,  професійного зростання та нових перемог, невпинного руху та нескінченного прагнення бути кращими.

Ректор університету Олег Кириченко прозвітував про результати діяльності університету у 2021-2022 навчальному році та визначив заходи з її вдосконалення у 2022-2023 навчальному році.

Ректором відмічені позитивні практики та відмічені недоліки в організації освітньої, наукової та міжнародної діяльності Університету впродовж минулого навчального року. Пан Олег наголосив, що минулий рік відмічений був небезпеками і труднощами осіннього семестру, викликаних необхідністю працювати в умовах пандемії. Небезпеками і труднощами весняного семестру, викликаних військової агресією Російської Федерації. Це визначило той напружений ритм роботи ректорату, всіх служб та підрозділів, який вимагав від кожного значних зусиль та значного підвищення особистої та колективної відповідальності. Все це багато в чому позначило особливості звітного навчального року.

На думку пана Олега це випробування Університет витримав – не перервався освітній процес, не припинилися наукові дослідження, отримало суттєвий поштовх міжнародне співробітництво, яке знайшло своє втілення у встановленні міцних зв’язків із закордонними закладами освіти, здійснилися всі намічені на цей рік плани щодо подальшого розвитку.

Ознайомитися з повним текстом Звіту ректора на Конференції трудового колективу можна за ПОСИЛАННЯМ.