1 вер. 2022 р.

Саме за такою темою були проведені перші онлайн-лекції для студентів старших курсів. Куратори академічних груп привітали студентів з початком року та провели кураторські години. Головними питаннями були особливості організації освітнього процесу в осінньому семестрі, правила поведінки під час повітряної тривоги. Також були презентовані результати рейтингової оцінки студентів за результатами минулого навчального року.

Також цього дня відбувся «пробний день» для майбутніх першокурсників. Впродовж дня випускові кафедри, Гаранти освітніх програм та керівництво Університету зустрічалися з батьками та майбутніми студентами. Під час зустрічі було укладено договори про навчання.

Про особливості організації освітнього процесу в цьому році, форми проведення занять, правила внутрішнього розпорядку, наукову роботу розповіла Перший проректор Тетяна Алфьорова. Пані Тетяна виразила надію, що сьогоднішні першокурсники стануть висококласними фахівцями та достойно представлятимуть Університет у бізнесовій спільноті регіону. Вона побажала присутнім натхнення та успіхів у навчанні і виразила надію, що через чотири роки в такому ж складі всі зберуться для вручення дипломів.

Університетська спільнота щиро вітає студентство з початком навчального року бажає успіху, натхнення, сил для досягнення найвищих академічних результатів та професійних успіхів!