30 серп. 2022 р.

Напередодні нового навчального року відбулося засідання Вченої ради Університету. Головним питанням було підведення підсумків минулого навчального року та визначення пріоритетних завдань на 2022-2023 навчальний рік. Засідання розпочалося зі звітування Ученого секретаря Дмитра ЛЕСНОГО про результати роботи Вченої ради у 2021-2022 навчальному році. Під час доповіді пан Дмитро відзначив позитивні практики в роботі Вченої ради та окремо наголосив на пріоритетних завданнях, що визначені на 2022-2023 навчальний рік ректором Олегом КИРИЧЕНКО у щорічному звіті на Конференції трудового колективу.

Підведені підсумки щодо організації освітнього процесу та виконання обсягів навчальної роботи у минулому навчальному році. Значна увага членів Вченої ради була приділена схваленню навчально-методичних матеріалів та внутрішніх нормативних документів, що регламентують діяльність структурних підрозділів Університету – інститутів, лабораторій та кафедр.

Вченою радою розглянуті та схвалені результати рейтингової оцінки студентів Університету за підсумками минулого навчального року. Одноголосним було рішення про схвалення рейтингу студентів «ТОП-100», з яким можна ознайомитися на сайті за ПОСИЛАННЯМ. Університетська спільнота вітає усіх студентів, які потрапили у цей рейтинг. Ваша перемога є яскравим прикладом для студентства у творенні сьогодення, переваг чесного навчання, громадянської позиції, любові та звитяжної праці на благо розвитку української освіти! Ми сподіваємося, що Ваша перемога дасть поштовх новим креативним ініціативам студентства, спрямованим на розвиток Університету, сприятиме підвищенню зацікавленості кожного у навчальних здобутках, залученості до наукових пошуків та студентських активностей!

З урахуванням подовження військового стану на території України та з метою убезпечення всіх учасників освітнього процесу Вченою радою прийнято рішення про дистанційну форму організації освітнього процесу в осінньому семестрі 2022-2023 навчального року для студентів всіх форм здобуття освіти.

За підсумками засідання було напрацьовано ряд рішень, успішна реалізація яких матиме вплив на підвищення якості надання освітніх послуг, усуненню недоліків, виявлених під час аналізу звітів керівників структурних підрозділів Університету, а також сприятиме упорядкованому та організованому початку навчального року.