• Приєднуйся:
  •  
24 серп. 2022 р.

«А ви думали, що Україна так просто. Україна – це супер. Україна – це ексклюзив. По ній пройшли всі катки історії. На ній відпрацьовані всі види випробувань. Вона загартована найвищим гартом. В умовах сучасного світу їй немає ціни» – саме так українська поетеса Ліна Костенко говорить про нашу Україну. І цього року нашій країні та українському народові вкотре в історії випало тяжке випробування та доводиться в боях відстоювати свою незалежність, боронити свої домівки та родини від загарбників, які зазіхнули на наші землі, нашу волю та нашу свободу.

Цього року 24 серпня – День незалежності України – набуває нового сенсу. Сьогодні всі українці пліч-о-пліч відстоюють та виборюють своє право на життя у незалежній країні, жити вільно та будувати своє майбутнє, в якому права, свободи та життя кожного українця – найвища цінність, за яку кожного дня ми платимо таку страшну ціну.

Незалежність в кожному з нас, бо ми вільні духом, ми нащадки вільних запорізьких козаків, які насамперед боролися за волю!   

Сьогодні ми відзначаємо свято Незалежності під звуки сирен та вибухи снарядів. І саме цей день, 31 річниця Незалежності України, стане нагадуванням усьому світу про велику цінність людського життя, ціну свободи та незалежності.

Університетська спільнота вітає всіх українців із національним святом державності – Днем незалежності України! Ми бажаємо всім українцям єдності, сили духу у переможній боротьбі за світле та вільне майбуття!