10 серп. 2022 р.

Ми раді повідомити про те, що у нас з’явився новий міжнародний партнер – Університет Туріба (м. Рига, Латвійська Республіка). Університет Туріба  (Turiba) – найбільший приватний виш Балтії, в якому реалізується 27 освітніх програм підготовки фахівців в галузях підприємницької, юридичної та туристичної діяльності.

Почата у червні 2022 року процедура укладання Меморандуму про співпрацю дійшла свого логічного завершення. Відповідно до Меморандуму Університети домовились обмінюватися досвідом, брати участь у спільних освітніх проєктах, спільно організовувати та проводити різні науково-практичні заходи, сприяти стажуванню науково-педагогічних працівників тощо.

Найближчим часом заплановано обговорення питання щодо організації та реалізації програми обміну здобувачів вищої освіти.

Університетська спільнота висловлює слова вдячності латвійським колегам та сподівається на взаємовигідне та продуктивне співробітництво в галузі прикладних наукових досліджень та підтримки талановитої, мотивованої молоді – майбутньої української еліти!