9 серп. 2022 р.

Продовжуючи традицію співпраці з громадськими організаціями «Гендерний клуб Дніпро» та «Фундація прав людини», у 2022 році Дніпровський гуманітарний університет бере участь у Програмі з розширення можливостей заради відновлення порозуміння для лідерів громад в Україні «Мир у цифровий час».

Першим заходом дніпровської команди, який реалізували 09 серпня 2022 р. на майданчику Дніпровського гуманітарного університету, було обрано блог-кафе «Потреби молоді під час війни». Модераторкою цікавого та продуктивного спілкування, що зібрало більше 20 учасни(ць)ків, виступила Тетяна АЛФЬОРОВА, перша проректорка Дніпровського гуманітарного університету, доцентка, кандидатка юридичних наук.

В рамках блог-кафе амбасадор(к)и та гості заходу з Дніпра обміркували існуючі виклики та проблеми, що постали перед молоддю внаслідок агресії Росії проти України, спромоглись спільно визначити ключові потреби молоді під час війни та способи їх задоволення. Захід відбувся у теплій та доброзичливій атмосфері порозуміння!

Дніпровський гуманітарний університет висловлює вдячність команді організаторів Програми з розширення можливостей заради відновлення порозуміння для лідерів громад в Україні «Мир у цифровий час» та бажає успіхів амбасадорам та амбасадоркам у реалізації власних міні-проєктів!

Цей проєкт виконується у співпраці з громадськими організаціями "Гендерний клуб Дніпро" та "Фундація прав людини" та фінансується Інститутом зовнішніх культурних зв’язків (IFA) коштами Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.