3 серп. 2022 р.

Туризм – багатолике, комплексне та масове явище. Його можна розглядати і як форму організації відпочинку і як спосіб пізнання навколишнього світу і накопичення духовного досвіду, і як галузь міжнародного співробітництва, і як сферу послуг та підприємницької діяльності. Значення туризму у житті суспільства настільки велике, різноманітне та багатопланове, що цілком виправдано та справедливо туризм відносять до категорії феноменів сучасності.

Туристична галузь відіграє велику роль у розвитку економіки країни. Галузь дуже динамічна та висуває жорсткі вимоги щодо кваліфікації фахівців з туристичної діяльності, оскільки саме кваліфіковані кадри в туристичному бізнесі є одним із ключових чинників успіху.

Найвищим професіоналізмом фахівця є здатність розшифрувати та реалізувати мрію клієнта. Бо багато з нас мріють відправитися у мандрівку, але не можуть визначитися з країною чи частиною світу. І ось в таких випадках фахівець має зрозуміти, що ж саме запропонувати клієнтові. Для цього йому потрібні не лише професійні знання щодо організації туризму та туристичної діяльності. Він має розумітися в історії та культурі країн світу, рекреаційних особливостях різних регіонів. Мати уявлення про психологію поведінки споживачів, бути стресостійкім та володіти інструментами вирішення конфліктів, бо майже 70% свого часу фахівець з туризму проводить у спілкуванні з клієнтами.

Успішна діяльність у цій галузі потребує гармонійного поєднання теоретичної та практичної підготовки, а також суттєвої мовної підготовки випускників, які матимуть підприємницькі навички, будуть здатні працювати ініціативно та креативно, розуміючись в особливостях будь-якої країни, її національних традиціях та культурних звичаях її народу.

Лише твоя наполегливість та бажання познайомитися із сучасними досягненнями в сфері туризму дадуть змогу опанувати практичні інструменти вирішення професійних завдань туристичного обслуговування; набути навичок розроблення, просування та реалізації туристичних  продуктів та послуг, бізнес-проєктування та ефективної організації діяльності підприємств туристичної сфери. Викладачі доведуть тобі міжнародний контекст організації туристичних подорожей та окреслять сучасні тенденції розвитку міжнародного туризму.

Поєднання фахових, юридичних та гуманітарних дисциплін сприятиме вихованню правосвідомості та поваги до закону, толерантності та поваги до мультикультурності  під час здійснення туристичного обслуговування.

Під час навчання в тебе буде свобода вибору додаткових курсів, які ти обиратимеш згідно з власними інтересами та уподобаннями: чи то організація міжнародного туризму; чи то організація ділового туризму, а може спортивного чи релігійного, зеленого чи промислового. А можливо ти забажаєш розвивати національну санаторно-курортну галузь, бо в нас не тільки родюча земля, але й цілюща природа. Це буде твій вибір!

Презентувати освітню програму з туризму, а також відкрити секрети та особливості підготовки фахівців з туризму ми запросили студентку п’ятого курсу Анну ЧУМАК, яка поряд з отриманням профільної освіти успішно реалізує отриманні знання та навички, працюючи в туристичній галузі.